İstanbul Yangın Merdiveni İmalatında Kalite Arayışı Neden Çok Önemlidir?

Kategori : Yangın Merdiveni İmalatı
Fiyat : Lütfen Güncel Yangın Merdiveni Fiyatını Sorunuz.

İstanbul'da yaşıyorsunuz ve bir yangın merdiveninemi ihtiyacınız var? o zaman doğru adrestesiniz.

Sayın ziyeretçimiz öncelikle sayfamıza hoş geldiniz... burada sizlere yangın merdiveni alışverişinizde faydalı olacağını düşündüğümüz bazı bilgi ve detaylar aşağıda sizlere sunacağız inşallah istifade edersiniz.

Kimler yangın merdiveni imalatı yapabilir?

  1. en az 5 yılık deneyimli olması.
  2. en az 10 yıllık firma olması.
  3. en az 5 personel çalıştırması.
  4. en az birden fazla sertifikaya sahip olması.
  5. en az 5 yıllık vergi mükelefi olması.
  6. en az 1 iş güvenlik uzmanı bulundurması.
  7. en az 1 mühendis veya tekniker bulundurması.

Yukarıda saydığımız yeterliliklere sahip olmayan kişi veya firmalara iş yaptırmanız sizleri ve çalışanlarınızı riske atacaktır. Sizler firma çeçiminizde yukarıdaki kriterlere mutlaka uyun ve kesinlikle önceliğiniz işin parasal boyutu olmamalıdır yangın merdiveni fiyatları sizi yanıltmasın tercih konusunda olmasa olmazınız kalite ve gerektiğinde işlevini gören bir yapı olmalıdır.

Yangın merdiveni ihtiyacı olan sayın işveren lütfen yangın güvenlik konusunu kulak ardı etmeyin unutmayınki sizde almadığınız tedbirlerden dolayı can ve mal kaybı yaşayabilirsiniz.

Bilindiği üzere bir çoğumuz büyük şehirlerde yaşıyoruz ve mecburen çok katlı yapılarada çalışmak zorunda olduğumuz için mutlaka çalışmayı düşündüğümüz işyerlerinin yangın güvenlik konusundaki yeterliliklerini gözden geçirin aksi taktirde çok geç olacaktır ve bu ihmaliniz sizleri ve sevdiklerinizi bir birinizden ayıracaktır.

NOT. Lüten sevdikleriniz için can güvenliğinize mutlaka gerekli dikkati gösterin aksi taktirde arkanızda gözü yaşlı sevdiklerinizi bırakabilirsiniz.

Admin. M. Yunus KARABOĞA

Etiketler: Yangın Merdiveni Sistemleri, Yangın Merdiveni, Yangın Merdiveni Fiyatları, Yangın Merdiveni Firmaları, Makaralı Yangın Merdiveni, Z Tipi Yangın Merdiveni, Dairesel Yangın Merdiveni, Yangın Merdivenci, Yangın Merdivenleri, Yangın Merdiveni İmalatı,  Yangın Merdiveni Metre Fiyatları, Ucuz Yangın Merdiveni, Çelik Yangın Merdiveni, Paslanmaz Yangın Merdiveni, Portatif Yangın Merdiveni, Ekonomik Yangın Merdiveni Satışı.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ